Pracujeme na tom, aby to Vašemu e-shopu slušelo.

Bannery, newslettery a další kosmetické úpravy webových stránek - to je naše parketa! Pracujeme s rastrovou grafikou a nabízíme externí nárazovou výpomoc tzv. "na hodinu" i dlouhodobou spolupráci.


Něco málo o naší historii

Již od roku 2011 poskytujeme grafické služby v rámci zpracování internetové bannerové reklamy. Za více než deset let jsme vytvořili stovky bannerů pro desítky společností a e-shopů. Taktéž jsme pomáhali e-shopům s kosmetickými úpravami, tvorbou newsletterů a další grafickou výpomocí. Od roku 2023 pracujeme pod novou značkou Grafiknahodinu.cz a naší prioritou je nadále spokojenost klienta.


Naše grafická dílna


Zkrátka místo, kde vzniká vaše grafika. Pro práci používáme počítače a monitory značky Hewlett-Packard s operačním systémem Windows. Grafika poté vzniká ručně v programu Adobe Photoshop. Nesmí chybět ani naše denní palivo - voda s citrónem.


Náš další projekt DOMENO.cz

Rádi vymýšlíme názvy pro e-shopy, které splňují standardy moderní doby a proto jsme založili jeden takový e-shop, na kterém jsou na výběr desítky názvů / domén. Pokud tak hledáte doménu pro Váš nový e-shop nebo nejste spokojeni se současnou a přemýšlíte o změně názvu, podívejte se na DOMENO.cz, kde najdete krátké, kreativní, skvěle zapamatovatelné a moderní domény, které si zamilujete Vy i Vaši zákazníci. Však co říkáte na název Grafik na hodinu? V tomto případě nevadí, že je doména trošku delší, ale je naprosto výstižná a vzpomenete si na ni i když se o půlnoci vzbudíte a uvědomíte si, že potřebujete na další den vytvořit reklamní banner na web :-)

Velké věci začínají nápaditou značkou.

Námi vymyšlené domény jsme předali již několika novým majitelům. Na jedné z nich vznikl například oblíbený postapokalyptický festival Cybertown.cz.

Vytvořte si webové stránky zdarma!